ImageImage

Anastazja M.

Zaufanie

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Troska

ImageImageImageImage

O mnie

Do profesjonalnej opieki nad dziećmi zainspirowało mnie młodsze kuzynostwo, z którym spędzałam dużo czasu przed wyjazdem na studia. To dzięki nim zrozumiałam, jak dużą częścią mojego życia jest kontakt z dziećmi i jak wielką satysfakcję czuję, w trakcie obserwowania i bycia częścią ich rozwoju.


Do każdego maluszka podchodzę indywidualnie. Staram się poznać jego pasje i uszanować emocje - pomagam się z nimi zapoznać i zaprzyjaźnić. Jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną, wrażliwą i pełną ciepła. Czuję łatwość w szybkim nawiązaniu kontaktu z dziećmi, pomaga mi to stworzyć bezpieczną, pełną zaufania i kreatywności przestrzeń. Moim głównym celem podczas opieki jest pomoc dziecku w poznawaniu świata, z czułością i uśmiechem na ustach.

Opiekowałam się dziećmi:

ImageImage

3-6 lat

6-12 lat

Image

1-3 lat

Aktywności z dziećmi

Podczas opieki, skupiam się na trzech kategoriach zabaw: kreatywnej, manualnej i ruchowej. Najważniejsza jest dla mnie jednak relacja z dzieckiem. Aby poznać co maluch aktualnie lubi, rozumie i czuje.


Lubię zaczynać nasz wspólny czas od części kreatywno-manualnej. Rysujemy, wycinamy, przyklejamy, lepimy i przyłączamy nasze dzieła do wspólnej zabawy. Pomaga to stworzyć wspólną płaszczyznę do budowania zaufania i komfortu. Kiedy kończy się skupienie i energia zaczyna rozpierać, zmieniam charakter zabawy na ruchowy. Spacery i place zabaw na których obserwujemy przyrodę, ciepło-zimno, zabawa w teatr, tory przeszkód, spacer po linie, tory samochodowe i inne.


Po czasie intensywnych zabaw, potrzebny jest czas na kreatywny odpoczynek. W takich momentach sięgam po książeczki z zadaniami edukacyjnymi, budowanie z klocków, czytanie i wspólne tworzenie historii. Lawirowanie pomiędzy tymi kategoriami, pomaga stworzyć uporządkowany plan dnia i dostosować się do potrzeb malucha.

zabawy kreatywne

tory przeszkód

zajęcia teatralne

zajęcia ruchowe

zabawy na świeżym

powietrzu

ImageImageImageImageImage
Image

zabawy manualne

Wykształcenie

Jestem studentką drugiego roku aktorstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej. Porozumiewam się w języku angielskim na poziomie zaawansowanym.

Języki

ImageImage

polski (ojczysty)

angielski (zaawansowany)

Bezpieczeństwo

i kwalifikacje

Nasze opiekunki są nie tylko ciepłe, empatyczne i pełne pasji, ale również odpowiednio sprawdzone i przeszkolone, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i troskę.


Nianie wybrane przez nasz zespół pedagogów i socjologów, to przede wszystkim młode, kreatywne, odpowiedzialne i pełne pasji osoby. Skupiamy się na starannej selekcji naszej bazy opiekunek, aby zapewnić zróżnicowany zespół i najwyższą jakość usług.

Jak sprawdzamy

i szkolimy nianie?

Image

certyfikowany kurs pierwszej pomocy zakończony testem

test psychologiczny przeprowadzony przez zewnętrznego specjalistę

ImageImage

test badający poczucie odpowiedzialności oraz umiejętności rozpoznawania potrzeb dziecka

Image

kurs opiekuńczości i kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem

szczegółowa weryfikacja referencji u poprzedniego pracodawcy

Image

Jesteśmy liderem w opiece nad dziećmi w Polsce,

z pasją i zaangażowaniem działamy już od 17 lat. Naszym priorytetem zawsze jest najwyższa jakość usług oraz bezpieczeństwo dzieci.

płatności

IconIcon

kontakt

Icon

nianianagodziny@pomocni.pl

śledź nas

Burda Media Home sp. z o.o.

ul. Marynarska 15

02-674 Warszawa

Icon Icon

DANE FIRMY

Niania.pl

Copyright © 2002-2024 Pomocni.pl

Image Icon

Jesteśmy liderem w opiece nad dziećmi w Polsce, z pasją i zaangażowaniem działamy już od 17 lat. Naszym priorytetem zawsze jest najwyższa jakość usług oraz bezpieczeństwo dzieci.

Image Image Image Image

Niania

Aktywności

Wykształcenie

Bezpieczeństwo

Przycisk
Przycisk
Przycisk
Przycisk